Floorball Strijtem

A-ploeg

B-ploeg

Dames

U19

U16

U13

U10

Adressen

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

21-09-2014 • 14:00 • Roosdaal

05-10-2014 • 10:00 • Moorsel

26-10-2014 • 14:00 • Affligem

16-11-2014 • 10:00 • Messancy

23-11-2014 • 12:00 • Moorsel

07-12-2014 • 16:00 • Zwijnaarde

14-12-2014 • 16:00 • Denderleeuw

04-01-2015 • 12:00 • Denderleeuw

22-02-2015 • 16:00 • Messancy

01-03-2015 • 12:00 • Affligem

15-03-2015 • 16:00 • Affligem

22-03-2015 • 14:00 • Messancy

12-04-2015 • 10:00 • Affligem

19-04-2015 • 10:00 • Zwijnaarde

GSFT Strijtem A

Juventus FC

GSFT Strijtem A

GSFT Strijtem A

FBC Loups du Lux

GSFT Strijtem A

GSFT Strijtem A

Black Cobra’s Gent

GSFT Strijtem A

Juventus FC Bianconeri

FBC Stimulo

GSFT Strijtem A

Tornado Brussels

TMD Aalst

2 / 6

4 / 2

3 / 9

2 / 4

7 / 3

6 / 5

2 / 6

5 / 5

6 / 4

6 / 4

5 / 3

2 / 7

4 / 1

12 / 6

Black Cobra’s Gent

GSFT Strijtem A

Juventus FC Bianconeri

FBC Stimulo

GSFT Strijtem A

Tornado Brussels

TMD Aalst

GSFT Strijtem A

Juventus FC

GSFT Strijtem A

GSFT Strijtem A

FBC Loups du Lux

GSFT Strijtem A

GSFT Strijtem A

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Plaats eindklassement: 3e (op 8 ploegen)

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

21-09-2014 • 16:00 • La Hulpe

05-10-2014  • 14:00 • Havré

26-10-2014 •10:00 • Roosdaal

16-11-2014 • 16:00 • Havré

23-11-2014 • 10:00 • La Hulpe

07-12-2014 • 14:00 • Tielt

14-12-2014 • 16:00 • Tielt

04-01-2015 • 10:00 • Denderhoutem

22-02-2015 • 12:00 • Tielt

01-03-2015 • 16:00 • La Hulpe

15-03-2015 • 10:00 • Tielt

22-03-2015 • 16:00 • Denderhoutem

12-04-2015 • 12:00 • Roosdaal

19-04-2015 • 10:00 • La Hulpe

GSFT strijtem B

 B FT Atom Eagles

GSFT strijtem B

 Fireballs Tielt

 RLH B

GSFT strijtem B

 Renards de La Hulpe

Black Hawks de Mons

  GSFT strijtem B

 Panthers de Hannut

GSFT strijtem B

GSFT strijtem B

UBU

GSFT strijtem B

Black Hawks de Mons

GSFT strijtem

Panthers de Hannut

GSFT strijtem B

GSFT strijtem B

UBU

GSFT strijtem B

GSFT strijtem B

FT Atom Eagles

GSFT strijtem B

Fireballs Tielt

RLH B

GSFT strijtem B

Renards de La Hulpe

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4 / 7

4 / 1

2 / 6

6 / 1

6 / 2

14 / 0

5 / 11

0 / 1

9 / 3

10 / 3

6 / 0

2 / 6

4 / 2

6 / 0

Plaats eindklassement: 6e (op 8 ploegen)

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

09-11-2014 • 13:00 • Affligem

09-11-2014 • 14:10 • Affligem

25-01-2015 • 14:10 • Roosdaal

25-01-2015 • 15:20 • Roosdaal

29-03-2014 • 13:00 • Roosdaal

29-03-2014 • 15:20 • Roosdaal

03-05-2014 • 14:30 • La Hulpe

03-05-2014 • 15:40 • La Hulpe

Juventus FC

GSFT Strijtem

Juventus FC

Renards de La Hulpe

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

Juventus FC

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

Renards de La Hulpe

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

Renards de La Hulpe

 Juventus FC

GSFT Strijtem

Renards de La Hulpe

0 / 1

5 / 0

2 / 4

0 / 5

3 / 0

5 / 0

1 / 3

0 / 0

-

-

-

-

-

-

-

-

Plaats eindklassement: 1e (op 3 ploegen)

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

28-09-2014 • 14:00 • Moorsel

12-10-2014 • 16:00 • Affligem

08-11-2014 • 16:00 • Denderhoutem

29-11-2014 • 12:00 • Denderleeuw

17-01-2015 • 10:00 • Tielt

31-01-2015 • 12:00 • Roosdaal

08-03-2015 • 12:00 • La Hulpe

Juventus FC

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

FBC Stimulo

GSFT Strijtem

Tigers Kraainem FC

FT Atom Eagles

1 / 16

3 / 5

3 / 4

2 / 2

4 / 4

11 / 7

5 / 5

GSFT Strijtem

Renards de La Hulpe

TMD Aalst

GSFT Strijtem

Fireballs Tielt

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

 

-

-

-

-

-

-

-

Plaats eindklassement: 3e (op 8 ploegen)

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

04-10-2014 • 15:00 • Denderleeuw

18-10-2014 • 13:00 • Aarsele

22-11-2014 • 11:00 • Roosdaal

30-11-2014 • 9:00 • Aalst

18-01-2015 • 9:00 • Moorsel

07-03-2015 • 14:00 • Waterloo

01-02-2015 • 13:00 • Affligem

28-02-2015 • 16:30 • La Hulpe

14-03-2015 • 17:00 • Tielt

21-03-2015 • 17:00 • Nog niet gekend

 

GSFT Strijtem

FT Atom Eagles

GSFT Strijtem

Tornado Brussels

GSFT Strijtem

Fireballs Tielt

 GSFT Strijtem

TMD Aalst White

 GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

Stimulo Denderleeuw

GSFT Strijtem

Tigers Kraainem FC

GSFT Strijtem

Juventus FC

GSFT Strijtem

TMD Aalst Black

GSFT Strijtem

Black Cobra’s Gent

Renards de La Hulpe

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8 / 10

5 / 3

8 / 6

13 / 4

9 / 1

4 / 7

18 / 3

17 / 4

5 / 17

14 / 4

Plaats eindklassement: 8e (op 11 ploegen)

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

28-9-2014 • 10:00 • Affligem

09-11-2014 • 10:00 • Denderhoutem

29-11-2014 • 11:30 • Tielt

10-01-2015 • 13:00 • Aalst

17-01-2015 • 13:00 • Gent

25-01-2015 • 14:30 • Roosdaal

31-01-2015 • 14:30 • Tielt

08-03-2015 • 11:30 • Denderleeuw

 

GSFT Strijtem

TMD Aalst

GSFT Strijtem

 FBC Stimulo

FT Atom Eagles

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

Juventus FC

GSFT Strijtem

Black Cobra’s Gent

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

Renards de La Hulpe

Fireballs Tielt

Tigers Kraainem FC

-

-

-

-

-

-

-

-

3 / 3

7 / 1

2 / 3

3 / 8

5 / 5

14 / 4

6 / 3

0 / 9

Plaats eindklassement: 7e (op 9 ploegen)

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

06-12-2014 • 13:00 • Denderleeuw

18-01-2015 • 13:00 • Affligem

01-02-2015 • 11:30 • Tielt

29-03-2015 • 10:00 • Aalst

03-05-2015 • 10:00 • La Hulpe

 

Renards de La Hulpe

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

Juventus FC

GSFT Strijtem

GSFT Strijtem

FBC Stimulo

Fireballs Tielt

GSFT Strijtem

TMD Aalst

-

-

-

-

-

7 / 10

7 / 11

18 / 5

7 / 15

... / ...

Aalst

Aarsele

Affligem

Denderhoutem

Denderleeuw

Gent

Havré

La Hulpe

Messancy

Moorsel

Roosdaal

Tielt

Zwijnaarde

Sporthal Ten Rozen • Rozendreef 66 • 9300 Aalst

Sporthal Aarsele • Schoolstraat 12 • 8700 Aarsele

Sporthal Bellekouter • Bellestraat 99 •  1790 Affligem

Sporthal • Pastorijweg 23 • 9450 Denderhoutem

Sporthal Ottoy • Walleken 12 •  9470 Denderleeuw

Sporthal Tolhuis • Tolhuislaan 77 • 9000 Gent

La Maison provinciale des Sports •  Rue de Saint-Antoine 1• 7021 Havré

Centre sportif Solvay • Rue Général de Gaulle 53 • 1310 La Hulpe

Complexe Sportif du Lac de Messancy • Rue d’Arlon 50 • 6780 Messancy

Sporthal Faluintjes • Beugemstraat 1 • 9310 Moorsel

Belleheide Sportcenter • Omer de Vidtslaan 52 • 1760 Roosdaal

Sporthal De Ponte • Sportlaan 3 • 8700 Tielt

Sporthal Hekers • Ter Linden 29 •9052 Zwijnaarde