Floorball Strijtem

A-ploeg

B-ploeg

Dames

U19

U16

U13

U10

Adressen

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

04-10-2015 • 10:00 • Moorsel

11-10-2015 • 12:00 • Zwijnaarde

18-10-2015 • 14:00 • Brussel

25-10-2015 • 16:00 • Affligem

15-11-2015 • 14:00 • La Hulpe

29-11-2015 • 12:00 • Aalst

06-12-2015 • 10:00 • Affligem

03-01-2016 • 16:00 • Denderhoutem

14-02-2016 • 14:00 • Denderhoutem

06-03-2016 • 12:00 • Roosdaal

13-03-2016 • 10:00 • Affligem

03-04-2016 • 12:00 • Zwijnaarde

10-04-2106 • 14:00 • Affligem

17-04-2016 • 16:00 • La Hulpe

Black Cobra's Gent

Floorball Strijtem A

Juventus

Floorball Strijtem A

Tornado Brussels

Floorball Strijtem A

FT Atom Eagles A

Floorball Strijtem A

TMD Aalst

Floorball Strijtem A

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem A

Juventus Biaconeri

Floorball Strijtem A

2 / 6

4 / 2

3 / 5

2 / 5

4 / 6

2 / 7

6 / 0

2 / 8

9 / 4

6 / 3

5 / 6

4 / 3

1 / 2

5 / 6

Floorball Strijtem A

TMD Aalst

Floorball Strijtem A

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem A

Juventus Biaconeri

Floorball Strijtem A

Black Cobra's Gent

Floorball Strijtem A

Juventus

Floorball Strijtem A

Tornado Brussels

Floorball Strijtem A

FT Atom Eagles A

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

20-09-2015 • 16:00 • Havré

04-10-2015 • 14:00 • Fléron

11-10-2015 • 12:00 • La Hulpe

18-10-2015 • 10:00 • Denderleeuw

15-11-2105 • 10:00 • Roosdaal

29-11-2015 • 12:00 • Tielt

6-12-2015 • 13:30 • Beyne-Heusay

13-12-2015 • 16:00 • Beyne-Heusay

20-12-2015 • 10:00 • Havré

03-01-2016 • 12:00 • Tielt

14-02-2106 • 14:00 • Arlon

21-02-2016 • 16:00 • Beyne-Heusay

13-03-2016 • 16:00 • Denderleeuw

03-04-2016 • 14:00 • Roosdaal

10-04-2016 • 11:30 • Beyne-Heusay

17-04-2016 • 10:00 • Brussel

Floorball Strijtem B

RLH Espoir

Floorball Strijtem B

 Union Beynoise

Floorball Strijtem B

Black Hawks de Mons

Floorball Strijtem B

Tigers Kraainem FC

Fireballs Tielt Red

Floorball Strijtem B

FBC Sharks Meix

Floorball Strijtem B

Stimulo Denderleeuw A

Floorball Strijtem B

Tornado Bis

Floorball Strijtem B

6 / 0

9 / 0

5 / 5

1 / 3

13 / 3

2 / 5

5 / 0

3 / 11

0 / 5

2 / 7

4 / 7

5 / 0

1 / 9

5 / 6

Fireballs Tielt Red

Floorball Strijtem B

FBC Sharks Meix

Floorball Strijtem B

Stimulo Denderleeuw A

Floorball Strijtem B

Tornado Bis

Floorball Strijtem B

Floorball Strijtem B

RLH Espoir

Floorball Strijtem B

 Union Beynoise

Floorball Strijtem B

Black Hawks de Mons

Floorball Strijtem B

Tigers Kraainem FC

0 / 8

13 / 6

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

21-11-2015 • 15:30 • La Hulpe

09-01-2016 • 15:30 • Roosdaal

23-01-2016 • 15:30 • Roosdaal

28-02-2016 • 13:30 • Affligem

20-03-2016 • 13:30 • Roosdaal

01-05-2016 • 13:30 • La Hulpe

Les Panthers de Hannut

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Les Panthers de Hannut

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem

0 / 6

2 / 2

10 / 0

4 / 1

6 / 3

0 / 7

-

-

-

-

-

-

 

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

27-09-2015 • 16:00 • Aalst

10-10-2015 • 13:00 • Cuesmes

24-10-2015 • 11:00 • Denderleeuw

22-11-2015 • 10:00 • Affligem

16-01-2016 • 12:00 • Tielt

12-03-2016 • 12:30 • Aalst

27-02-2016 • 14:00 • Denderhoutem

30-04-2016 • 16:00 • Roosdaal

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem

FT Atom Eagles

Floorball Strijtem

TMD Aalst Black

Floorball Strijtem

Stimulo Denderleeuw

9 / 1

3 / 5

0 / 20

8 / 2

7 / 5

4 / 6

3 / 6

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem

Black Hawks de Mons

Floorball Strijtem

Tigers Kraainem FC

Floorball Strijtem

TMD Aalst White

Floorball Strijtem

-

-

-

-

-

-

-

-

2 / 3

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

6 / 9

14 / 5

6 / 15

14 / 1

20 / 5

3 / 10

19-09-2015 • 15:00 • Waterloo

03-10-2015 • 13:00 • Tielt

17-10-2015 • 12:00 • La Hulpe

14-11-2015 • 15:00 • Denderleeuw

28-11-2015 • 13:00 • Roosdaal

17-01-2016 • 17:00 • Tielt

20-02-2016 • 15:00 • Denderhoutem

05-03-2016 • 13:00 • Tielt

12-03-2016 • 11:00 • Tielt

16-04-2016 • 11:00 • Aarsele

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Stimulo Denderleeuw B

Waterloo Lions

Floorball Strijtem

Black Cobra's Gent

Fireballs Tielt Red

Floorball Strijtem

Stimulo Falcons

 

 

 

Floorball Strijtem

Fireballs Tielt Red

Tigers Kraainem FC

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

FC Atom Eagles

Floorball Strijtem

 

 

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

5 / 4

8 / 7

2 / 8

6 / 8

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

27-09-2015 • 11:30 • Affligem

24-10-2015 • 11:30 • Roosdaal

16-01-2015 • 9:00 • Aalst

10-01-2016 • 11:30 • Denderhoutem

24-01-2016 • 14:30 • La Hulpe

27-02-2016 • 14:30 • Denderleeuw

30-04-2016 • 13:00 • Aarsele

Floorball Strijtem

Fireballs Tielt

FT Atom Eagles

Floorball Strijtem

Tigers Kraainem FC

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

TMD Aalst

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Stimulo Denderleeuw

-

-

-

-

-

-

-

 

14 / 3

7 / 3

3 / 7

0 / 11

15 / 2

3 / 2

2 / 2

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

05-12-2015 • 10:30 • Denderleeuw

17-01-2016 • 09:00 • Tielt

28-02-2016 • 12:00 • Affligem

20-03-2016 • 09:00 • Aalst

01-05-2016 • 10:30 • La Hulpe

Floorball Strijtem

Stimulo Denderleeuw

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Fireballs Tielt

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

TMD Aalst

Floorball Strijtem

 

 

-

-

-

-

-

8 / 2

7 / 7

14 / 4

8 / 4

4 / 17

Aalst

Aarsele

Affligem

Arlon

Beyne-Heusay

Cuesmes

Brussel

Denderhoutem

Denderleeuw

Gent

Fléron

Havré

La Hulpe

Messancy

Moorsel

Roosdaal

Tielt

Waterloo

Zwijnaarde

Sporthal Ten Rozen • Rozendreef 66 • 9300 Aalst

Sporthal Aarsele • Schoolstraat 12 • 8700 Aarsele

Sporthal Bellekouter • Bellestraat 99 •  1790 Affligem

Centre sportif L'Hydrion • Rue de L'Hydrion 108 • 6700 Arlon

Halle Omnisport • Rue du Heusay 19 • 4610 Beyne-Heusay

Salle Omnisport Cuesmes • Rue de Frameries 18 • 7033 Cuesmes

Salle Omnisports de Neerstalle • Zwartbeekstraat 23 • 1180 Brussel

Sporthal • Pastorijweg 23 • 9450 Denderhoutem

Sporthal Ottoy • Walleken 12 •  9470 Denderleeuw

Sporthal Tolhuis • Tolhuislaan 77 • 9000 Gent

Halle Omnisport Fléron • Avenue de l'Espace Sport 4 • 4020 Fléron

La Maison provinciale des Sports •  Rue de Saint-Antoine 1• 7021 Havré

Centre sportif Solvay • Rue Général de Gaulle 53 • 1310 La Hulpe

Complexe Sportif du Lac de Messancy • Rue d’Arlon 50 • 6780 Messancy

Sporthal Faluintjes • Beugemstraat 1 • 9310 Moorsel

Belleheide Sportcenter • Omer de Vidtslaan 52 • 1760 Roosdaal

Sporthal De Ponte • Sportlaan 3 • 8700 Tielt

Scandinavian School • Square d' Argenteuil 5 • 1410 Waterloo

Sporthal Hekers • Ter Linden 29 •9052 Zwijnaarde