Floorball Strijtem

A-ploeg

B-ploeg

Dames

U16

U13

U10

Cup

Adressen

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

-

 

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

---

-

-

 

25-09-2016 • 10:00 • La Hulpe

09-10-2016 • 13:00 • Denderleeuw

16-10-2016 • 14:00 • Affligem

23-10-2016 • 16:00 • Aalst

13-11-2016 • 16:00 • Denderleeuw

20-11-2016 • 14:00 • Roosdaal

27-11-2016 • 12:00 • Aalst

11-12-2016 • 09:30 • Ikso Denderleeuw

29-01-2017 • 16:00 • Brussel

12-02-2017 • 14:00 • Denderhoutem

19-02-2017 • 12:00 • Denderhoutem

05-03-2017 • 10:00 • Roosdaal

12-03-2017 • 10:00 • Denderleeuw

19-03-2017 • 12:00 • Zwijnaarde

26-03-2017 • 14:00 • Roosdaal

02-04-2017 • 16:00 • Affligem

Floorball Strijtem A

FT Atom Eagles

Floorball Strijtem A

FBC Stimulo Spartans

Black Cobra's Gent

Floorball Strijtem A

Tornado Brussels

Floorball Strijtem A

TMD Aalst

Floorball Strijtem A

Les Renards De La Hulpe

Floorball Strijtem A

Floorball Strijtem A

FC Kraainem Tigers

Floorball Strijtem A

Juventus Floorball Club

TMD Aalst

Floorball Strijtem A

Les Renards De La Hulpe

Floorball Strijtem A

Floorball Strijtem A

FC Kraainem Tigers

Floorball Strijtem A

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem A

FT Atom Eagles

Floorball Strijtem A

FBC Stimulo Spartans

Black Cobra's Gent

Floorball Strijtem A

Tornado Brussels

Floorball Strijtem A

4 / 7

1 / 7

6 / 2

6 / 2

0 / 3

5 / 3

3 / 3

1 / 2

3 / 3

2 / 4

2 / 4

5 / 4

7 / 1

3 / 6

2 / 3

4 / 1

Halve finale play-offs:

 

07-05-2017 • 16:00 • Tielt

Floorball Strijtem A

... / ...

Juventus Floorball Club

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

Halve finale play-offs:

07-05-2017 • 10:00 • Tielt

Finale play-offs:

14-05-2017 • 10:00 • Tielt

25-09-2016 • 13:00 • Denderhoutem

09-10-2016 • 11:00 • Roosdaal

23-10-2016 • 15:00 • Denderhoutem

20-11-2016 • 11:00 • Aalst

18-12-2016 • 13:00 • Tielt

29-01-2017 • 13:00 • Roosdaal

12-02-2017 • 15:00 • Havré

19-02-2017 • 11:00 • Tielt

12-03-2017 • 15:00 • Tielt

19-03-2017 • 13:00  • Aalst

Floorball Strijtem B

Fireballs Tielt Black

Floorball Strijtem B

Floorball Strijtem B

Atom Eagles B

TMD Aalst Gold

Floorball Strijtem B

The Foxing Furious

Black Dragons Mons

Floorball Strijtem B

3 / 2

2 / 4

5 / 5

2 / 6

5 / 3

8 / 3

4 / 9

7 / 3

13 / 1

6 / 5

TMD Aalst Gold

Floorball Strijtem B

The Foxing Furious

Black Dragons Mons

Floorball Strijtem B

Floorball Strijtem B

Fireballs Tielt Black

Floorball Strijtem B

Floorball Strijtem B

Atom Eagles B

-

 

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Floorball Strijtem B

Floorball Strijtem B

4 / 9

... / ...

Redskins Cherokees

Black Hawks de Mons

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

01-10-2016 • 16:30 • La Hulpe

15-10-2016 • 15:30 • La Hulpe

12-11-2016 • 11:00 • Roosdaal

26-11-2016 • 13:45 • Hélécine

22-01-2017 • 13:00 • Affligem

28-01-2017 • 13:00 • Roosdaal

04-03-2017 • 11:00 • La Hulpe

01-04-2017 • 11:00 • Roosdaal

Les Renards de La Hulpe

Tornadettes

Floorball Strijtem

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem

Tornadettes

Les Panthers de Hannut

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Les Panthers de Hannut

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Juventus Floorball Club

0 / 15

1 / 18

9 / 2

0 / 2

4 / 1

0 / 26

0 / 8

4 / 0

-

-

-

-

-

-

-

-

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

7 / 2

3 / 5

9 / 11

32 / 3

5 / 6

10 / 6

24-09-2016 • 15:00 • Tielt

08-10-2016 • 13:00 • Tielt

22-10-2016 • 09:00 • Hélécine

19-11-2016 • 15:00 • Denderleeuw

03-12-2016 • 09:00 • Roosdaal

15-01-2017 • 11:00 • Denderhoutem

18-02-2017 • 15:00 • Roosdaal

18-03-2017 • 17:00 • Aarsele

29-04-2017 • 17:00 • Tielt

FC Kraainem Tigers

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Fireballs Tielt

Floorball Strijtem

FBC Stimulo Denderleeuw

FT Atom Eagles

Floorball Strijtem

Les Panthers de Hannut

Floorball Strijtem

TMD Aalst White

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem

TMD Aalst Black

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3 / 5

6 / 5

2 / 11

De klassering kan je raadplegen door hier te klikken

28-01-2017 • 15:00 • Roosdaal

12-11-2016 • 11:30 • Tielt

04-12-2016 • 13:00 • Aalst

21-01-2017 • 14:30 • Denderhoutem

11-02-2017 • 13:00 • Roosdaal

11-03-2017 • 11:30 • Denderleeuw

25-03-2017 • 10:00 • Aarsele

FC Kraainem Tigers

Floorball Strijtem

TMD Aalst

Floorball Strijtem

Fireballs Tielt

Floorball Strijtem

FT Atom Eagles

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Floorball Strijtem

Juventus Floorball Club

Floorball Strijtem

FBC Stimulo Denderleeuw

Floorball Strijtem

-

-

-

-

-

-

-

13 / 3

13 / 2

2 / 6

4 / 2

10 / 11

0 / 4

7 / 3

Deze leeftijdscategorie heeft geen klassering

26-11-2016 • 13:00 • Tielt

17-12-2016 • 10:30 • Roosdaal

14-01-2017 • 09:00 • Denderleeuw

22-01-2017 • 12:00 • Aalst

18-03-2017 • 15:00  • La Hulpe

Floorball Strijtem

Les Renards de La Hulpe

Fireballs Tielt

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

FBC Stimulo Denderleeuw

Floorball Strijtem

Floorball Strijtem

Juventus Floorball Club

TMD Aalst

-

-

-

-

-

10 / 7

7 / 17

9 / 7

10 / 10

3 / 10

Wedstrijden onder voorbehoud van winst

1 / 8

5 / 0

... / ...

Achtste finale

30-10-2016 • 12:00 • Tielt

 

Kwartfinale

26-02-2017 • 13:30 • Denderleeuw

 

Halve finale

20-05-2017 • 10:00 • Gembloux

 

Finale

21-05-2017

 

Mons

 

 

Floorball Strijtem A

 

 

Floorball Strijtem A

 

Floorball Strijtem A

 

 

Les Renards De La Hulpe

 

 

Fireballs Tielt Red

 

 

 

 

-

 

 

-

 

 

-

 

 

-

 

 

... / ...

Aalst

Aarsele

Affligem

Arlon

Beyne-Heusay

Cuesmes

Brussel

Denderhoutem

Denderleeuw

Gembloux

Gent

Fléron

Havré

Hélécine

La Hulpe

Messancy

Moorsel

Roosdaal

Tielt

Waterloo

Zwijnaarde

Sporthal Ten Rozen • Rozendreef 66 • 9300 Aalst

Sporthal Aarsele • Schoolstraat 12 • 8700 Aarsele

Sporthal Bellekouter • Bellestraat 99 •  1790 Affligem

Centre sportif L'Hydrion • Rue de L'Hydrion 108 • 6700 Arlon

Halle Omnisport • Rue du Heusay 19 • 4610 Beyne-Heusay

Salle Omnisport Cuesmes • Rue de Frameries 18 • 7033 Cuesmes

Salle Omnisports de Neerstalle • Zwartbeekstraat 23 • 1180 Brussel

Sporthal • Pastorijweg 23 • 9450 Denderhoutem

Sporthal Ottoy • Walleken 12 •  9470 Denderleeuw

Centre Sportif de l'Orneau • Chausée de Namur 30 • 5030 Gembloux

Sporthal Tolhuis • Tolhuislaan 77 • 9000 Gent

Halle Omnisport Fléron • Avenue de l'Espace Sport 4 • 4020 Fléron

La Maison provinciale des Sports •  Rue de Saint-Antoine 1• 7021 Havré

Complexe sportif Hélécine • Le Brouc 5 • 1357 Hélécine

Centre sportif Solvay • Rue Général de Gaulle 53 • 1310 La Hulpe

Complexe Sportif du Lac de Messancy • Rue d’Arlon 50 • 6780 Messancy

Sporthal Faluintjes • Beugemstraat 1 • 9310 Moorsel

Belleheide Sportcenter • Omer de Vidtslaan 52 • 1760 Roosdaal

Sporthal De Ponte • Sportlaan 3 • 8700 Tielt

Scandinavian School • Square d' Argenteuil 5 • 1410 Waterloo

Sporthal Hekers • Ter Linden 29 • 9052 Zwijnaarde